Алматы қаласы
Алмалы ауданы
Әкімінің аппараты
A   A   A
Сурет галереясы

Жаңалықтар
мұрағаты
Дү Се Сә Бс Жм Се Же
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Мемлекеттік қызмет МЕМЛЕКЕТТІК ҚЫЗМЕТ



Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің аппараты ІІІ дәреже (2-3 бағдарлама)


Бекітемін
                                                                                 Аттестация комиссиясының
                                                                                 Төрағасы
                                                                                 _______________ Ж. Естенов
                                                                                 «__» ___________ 20__ года


                 

Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің аппараты
          ІІІ дәреже (2-3 бағдарлама)


№ п/п

Аттестациядан өтетін қызметкердің аты-жөні

Аттестациядан өтетін қызметкердің лауазымы

Категориясы

 

Қызметтік  бөлімшесі

Сөйлесудің өтетін уақыты

1

Байділдаев Рустем Оразұлы

Бас маман

  Е-4

Көріктендіру бөлімі

18.04.2017

2

Төлеген Әкімхан Әзімханұлы

Бас маман

  Е-4

Көріктендіру бөлімі

18.04.2017

3

Айтанов Руслан Айтқалиұлы

Бөлім басшысы

  Е-3

Коммуналды-шаруашылық бөлімі

18.04.2017

4

Нарботаев Арман Бауыржанұлы

Бас маман

 Е-4

Коммуналды-шаруашылық бөлімі

18.04.2017

5

Жетібаев Жанат Серікпаевич

Бас маман

 Е-4

Коммуналды-шаруашылық бөлімі

18.04.2017

6

Каблакатов Айқын Айдынұлы

Бас маман

 Е-4

Коммуналды-шаруашылық бөлімі

18.04.2017

7

Хайруллин Ерден Рашидұлы

Бөлім басшысы

 Е-3

Өнеркәсіп пен кәсіпкерлікті дамыту бөлімі

18.04.2017

8

Кужахметова Гапура Таубагулқызы

Бас маман

Е-4

Өнеркәсіп пен кәсіпкерлікті дамыту бөлімі

18.04.2017

9

Бактияров Гапур Таубагуловна

Бас маман

Е-4

Өнеркәсіп пен кәсіпкерлікті дамыту бөлімі

18.04.2017

10

Бейсенбаев Ерден Ғалымұлы

Бас маман

Е-4

Өнеркәсіп пен кәсіпкерлікті дамыту бөлімі

18.04.2017

11

Молдабеков Марат Галымұлы

Бас маман

Е-4

Қаржы-шаруашылық бөлімі

18.04.2017

12

Ақмолдаев Аьылай Думанұлы

Бас маман

Е-4

Қаржы-шаруашылық бөлімі

18.04.2017

13

Халық Ұлан Дүйсебекұлы

Бөлім басшысы

Е-3

Әлеуметтік сала бөлімі

18.04.2017

14

Селеубаев Габит Мұхтарұлы

Бас маман

Е-4

Әлеуметтік сала бөлімі

18.04.2017

15

Абилтаева Ақсұңқар Шәмілқызы

Бас маман

Е-4

Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі

18.04.2017

16

Мұстафа Абылайхан Раисұлы

Бас маман

Е-4

Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі

18.04.2017

17

Бөжеев Нұрлан Қайсарұлы

Бөлім басшысы

Е-3

Мемлекеттік-құқықтық бөлімі

18.04.2017

18

Отызбаев Хамит Тоқтарбайұлы

Бас маман

Е-4

Мемлекеттік-құқықтық бөлімі

18.04.2017

19

Остапенко Виктория Викторовна

Бөлім басшысы

Е-3

Азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

18.04.2017

20

Жұмагелдиев Мұратбек Ерқұлұлы

Бөлім басшысы

Е-3

Құжаттамалық қамтамасыз ету бөлімі

18.04.2017

21

Акказина Аида Абдрахманқызы

Бас маман

Е-4

Құжаттамалық қамтамасыз ету бөлімі

18.04.2017

22

Байбукашев Олжас Сейтканұлы

Бас маман

Е-4

Құжаттамалық қамтамасыз ету бөлімі

18.04.2017

23

Азбергенов Асқар Сакенович

Әкім көмекшісі

Е-3

18.04.2017